Wimbledon, ahogy az IBM MI szemével láthatjuk
A wimbledoni füvespályás teniszvilágbajnokság szervezői és az IBM immár 33 éve működnek együtt a torna minél jobb lebonyolítása érdekében. Idén a Big Blue technológiai megoldásai szintet lépnek.
A wimbledoni füvespályás teniszvilágbajnokság szervezői és az IBM immár 33 éve működnek együtt a torna minél jobb lebonyolítása érdekében. Idén a Big Blue technológiai megoldásai szintet lépnek.
Az állami hatóságok szerint cégcsoportok és vállalatok nem birtokolhatnak farmokat vagy mezőgazdasági területeket Észak-Dakotában.
A világ legnagyobb baktériumát fedezték fel, ami még akár szabad szemmel is látható.
Az oroszok Ukrajnai inváziója során a drónok egyre fontosabb szerephez jutottak mind a támadók, mind a védekezők oldalán.
A Wigner FK, az ATOMKI és a CSFK is részt vesz a most alakult nemzetközi Einstein Teleszkóp Kollaborációban.
A tudomány szerint a szavak nem feltétlenül szükségesek a gondolkodáshoz.
A bejelentés szerint a berendezés maga is "zöld energiából" működik majd.
Blake Lemoine meg van győződve arról, hogy a Google LaMDA nevű mesterséges intelligenciája egy gyerek elméjével rendelkezik, de a techóriás szkeptikusan áll hozzá.
A cég legújabb terméke azt állítja, hogy sokkal többet tud, mint egy hagyományos elektromos fogkefe.
A csapat űrkutatási, katonai és kutatás-fejlesztési veteránokból áll.
Megnyílt a SZTAKI innovációs és demonstrációs tere, ahol az ipari szereplők és kutatók közös munkáját láthatják az érdeklődők.
Fontos rendezvény az MI azon oldaláról, amiről csak kevés szó esik.
A Mitsubishi Electric japán technológiai óriás új fejlesztése nagy sebességű, nagy kapacitású műholdas kommunikációt tesz lehetővé bárhol a Földön.
Főleg a háziasszonyokét.
A kvantumszámítógépeket tönkreteszik a hibák, de egy új kutatás megmutatta, hogyan lehet hibamentes eszközt építeni.
Az ajánlómotorok megváltoztatták a vállalatok és az ügyfelek közötti interakciót. Mi történik, ha a szervezetek megfordítják a modellt?
Izrael forgalmi dugói a fejlett gazdaságok között a legrosszabbak közé tartoznak, de egy algoritmus segíthet - állítja a helyi autó- és mobilitási szektorban tevékenykedő informatikai cég.
A mesterséges intelligencia bevezetésének hatásai 2050-re széles körben érezhetőek lesznek mindennapi életünk minden területén.
Ahogy egyes alkalmazások segítenek eldönteni, hogy az adott pillanatban melyik a legjobb útvonal, a NASA DRF a repülőgépeknek küldene a küldetéseikhez igazított információkat.
Megszületett a qubit-teleportáció nevű módszer, amely az adatátvitel egy új módja, amely lehetővé teszi az adatok szabad áramlását anélkül, hogy vezetőképes anyagon, például optikai kábelen keresztül haladnának.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.computertrends.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.