Mobilok túl az egymilliárdon
Tavaly először adtak el egymilliárdnál több mobiltelefont egy év alatt. A Nokia még mindig vezet.
Tavaly először adtak el egymilliárdnál több mobiltelefont egy év alatt. A Nokia még mindig vezet.
Légballonokkal juttatják mobilos lefedettséghez az USA ritkán lakott részeit. A Google a vállalkozás felvásárlásán gondolkodik.
A cég felügyelőbizottságának elnöki széke az utóbbi évek legnagyobb németországi adóbotránya miatt ürült meg.
A strukturális alapok lehívásának romániai programja nem engedi, hogy üzemáthelyezéseket valósítsanak meg azokkal.
Az NHH elnöke sajtótájékoztatón beszélt a távközlési árak csökkenéséről. A SciamuS nem tartja kielégítőnek a mobilszolgáltatók az adatroaming-díjakat csökkentő lépéseit.
A múlt heti Mobil Világkongresszuson bemutatott környezetkímélő technológiák közül szemezgettünk.
Az új Nokia S60 modellekben már a Google kereső is elérhető a Nokia Search alkalmazáson keresztül.
A Nokia Maps 2.0 támogatja a beépített iránytűs tájékozódást, és a gyalogos navigáció terén is tartogat újdonságokat.
IND iMobile Banking néven okostelefonokra és PDA-kra optimalizált banki szoftvert mutatott be az IND Group.
A Samsung G810 a Nokia N95-ös modelljének babérjaira tör: presztízsében és kialakításában is a finnek zászlóshajójára hasonlít.
Egyes feltételezések szerint a két vállalat közös mobiltelefonok gyártására készül.
A Sun Microsystems nyerte az Európai Unió szervei, intézményei és ügynökségei szerverellátására szóló keretmegrendelést.
Magyarország az LBS listájának végére került az innovatív országok között a távközlési technológiák hasznosításában.
A vállalat becslései szerint tavaly 1,14 milliárd mobiltelefont adtak el a világon, és ennek 40 százaléka Nokia volt.
A vállalat nemrégen még a mobiltelefon-piac élén birkózott a Nokiával, most a harmadik helyről figyeli, ahogy a Samsung teszi ugyanezt.
A finn Nokia konszern bochumi üzeméből Romániába, illetve Magyarországra akarja áthelyezni a mobiltelefon-gyártást.
A vállalat bezárja a németországi Bochumban lévő telephelyét, a gyártást pedig más európai telephelyeire szervezi át.
A koreai gyártó az alsó kategóriás mobilok piacán erősít, hogy hatékonyabban versenyezzen a piacvezető Nokiával.
A finn mobiltelefongyártó budapesti központtal hozta létre új, délkelet-európai értékesítési egységét az év elején.
Az Intel elnök-vezérigazgatója a CES-en mondott vitaindító beszédében ismertette a vállalat jövőképét. Paul Otellini négy akadályt sorolt fel, amelynek legyőzését fontosnak tartja.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.computertrends.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.